Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA – 22.07.2018r

  1. W liturgii Kościoła: w poniedziałek - Święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy, we wtorek - Wspomnienie św. Kingi, dziewicy, w środę - Święto św. Jakuba, apostoła, w czwartek - Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny.
  2. Dla najmłodszych trwa czas wakacji, a dla wielu z nas czas urlopu i wypoczynku. Nie ma wakacji od modlitwy i niedzielnej Mszy św.
  3. W wakacje niedzielne Msze św. z godz. 18:00 zostają przeniesione na godzinę 20:00.
  4. Spowiedź Św. w czasie wakacji codziennie 15 min. przed Mszą Św.
  5. W dniach 22-29 lipca 2018 obchodzimy 19. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa wraz z misyjną Akcją św. Krzysztof – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W tym czasie za wstawiennictwem św. Krzysztofa – Patrona kierowców i podróżnych będziemy się modlić za wszystkich użytkowników drogi o bezpieczne podróże dla wszystkich. Poświęcenie pojazdów 25 lipca w środę po Mszy o godz. 18:00.
  6. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w każdą sobotę o 10.00.
  7. W poprzednią niedzielę Ks. Proboszcz głosił kazania i zbierał ofiary wraz z pomocnikami w Gdyni w parafii Przemienienia Pańskiego. Bóg zapłać wszystkim za zrozumienie, modlitwę i ofiarę. Zebraliśmy prawie 3500 pln.
  8. W dniach 23 – 25 lipca odbędzie się pielgrzymka do Wilna z ciekawym i bogatym programem zwiedzania. Zapisy i karta informacyjna w biurze parafialnym. Sa miejsca wolne.
  9. Wolne intencje.
  10. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia w pracy bądź na urlopie.