Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela zwykła 11.10.2020

 1. W liturgii XXVIII Niedziela zwykła. W naszej Ojczyźnie XX Dzień Papieski, związany z przypadającą 16.10 rocznicą wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową. Dziś zbieramy ofiary do puszek przeznaczone na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która poprzez stypendia wspiera niezamożną oraz zdolną młodzież.
 2. W tygodniu w liturgii Kościoła:
  • we wtorek – św. Honorata Koźmińskiego, kapłana
  • w czwartek  – św. Teresy, dziewicy i doktora Kościoła
  • w piątek – św. Jadwigi Śląskiej
  • w sobotę – św. Ignacego Antiocheńskiego, bpa i męczennika
 3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. W związku z tym wieczorna spowiedź w dni powszednie bezpośrednio przed nabożeństwem. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo różańcowe we wtorek oraz czwartek o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy.
 4. Ostatni w tym roku Dzień Fatimski przypada we wtorek 13.10. Zapraszamy na Różaniec o godz. 17.30 oraz wieczorną Mszę świętą.
 5. W środę 14.10 przypada Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycieli, katechetów i wszystkich pracowników szkoły wspieramy naszą modlitwą, życząc zdrowia, sił, wszelkich potrzebnych łask w przekazywaniu wiedzy oraz  wychowaniu dzieci i młodzieży.
 6. Z tyłu kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.
 7. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne, dziś szczególnie za tacę inwestycyjną.
 8. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.