Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII Niedziela zwykła 09.10.2022

 1. W liturgii XXVIII Niedziela zwykła. Trwa miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Módlmy się na różańcu w naszych domach oraz w naszej wspólnocie parafialnej prosząc szczególnie o pokój dla Ukrainy.
 2. W tygodniu w liturgii:
  • w czwartek – św. Honorata Koźmińskiego, kapłana
  • w sobotę  – św. Teresy, dziewicy i doktora Kościoła
 3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. W związku z tym wieczornaspowiedź w dni powszednie bezpośrednio przed nabożeństwem. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo różańcowe we wtorek oraz czwartek o godz. 16.30.
 4. Ostatni w tym roku Dzień Fatimski w czwartek 13.10. Zapraszamy na Różaniec o godz. 17.30 oraz wieczorną Mszę świętą. Po Mszy świętej procesja z figurą Matki Bożej, podczas której odśpiewamy Litanię Loretańską. Nie będzie zwyczajowej czwartkowej adoracji.
 5. W piątek 14.10 przypada Dzień Edukacji Narodowej. Nauczycieli, katechetów i wszystkich pracowników szkoły wspieramy naszą modlitwą, życząc wszelkich potrzebnych łask w przekazywaniu wiedzy oraz  wychowaniu dzieci i młodzieży.
 6. Za tydzień w niedzielę 16.10 przypada 44. rocznica wyboru Jana Pawła II i związany z tym XXII Dzień Papieski. W tym dniu ofiary do puszek przeznaczone będą na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która poprzez stypendia wspiera zdolną i niezamożną młodzież.
 7. Dziś Ksiądz Proboszcz w Parafii św. Leona w Wejherowie głosi kazania oraz zbiera ofiary na budowę naszego kościoła.
 8. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny” oraz „Gość Ekstra”.
 9. Dziękujemy za sprzątanie kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne. Dziś szczególnie za ofiary zebrane na tacę inwestycyjną.
 10. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia.
 11. Zmarł +Jacek Gombiński , l.74 , z ul. Drzeżdżona. Pogrzeb odbył się w sobotę.