Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVII Niedziela zwykła 02.10.2022

 1. W liturgii XXVII Niedziela zwykła. We wtorek dzień imienin papieża Franciszka, którego otaczamy naszą modlitwą.
 2. W tygodniu w liturgii:
  • wtorek – św. Franciszka z Asyżu
  • środa – św. Faustyny Kowalskiej
 3. W piątek 07.10 we wspomnienie NMP Różańcowej przypada święto patronalne wspólnoty Żywego Różańca. Członków naszych wspólnot zapraszamy w tym dniu do udziału we Mszy świętej oraz modlitwie różańcowej.
 4. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. W związku z tym wieczorna spowiedź w dni powszednie bezpośrednio przed nabożeństwem. Dzieci zapraszamy na nabożeństwo różańcowe we wtorek oraz czwartek o godz. 16.30. W czwartek 06.10podczas nabożeństwa poświęcenie różańców dzieci klas III, które przygotowują się do I Komunii św.
 5. Z inicjatywy Kościoła Domowego naszej Archidiecezji możemy włączyć się w dzieło „Morze modlitwy”. To codzienna akcja modlitewna związana z ofiarowaniem jednej dziesiątki różańca w intencji swojego miasta. Początek w piątek 07.10 w dzień MB Różańcowej, zakończenie 08.12 w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Bliższe informacje na plakacie oraz ulotach dostępnych w przedsionku kaplicy.
 6. W I czwartek Nabożeństwo Godziny Świętej po Mszy świętej wieczornej do godziny 19.30 (na początku wspólna modlitwa, a następnie adoracja w ciszy). W czasie adoracja okazja do spowiedzi.
 7. W I piątek Msza święta dla dzieci o godz. 16.30. Po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, wspólne uwielbienie, a następnie nocna adoracja, którą zakończymy w sobotę przed poranną Mszą świętą. Spowiedź w piątek od godz. 16.00.
 8. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny” oraz „Gość Ekstra” w cenie 12 zł poświęcony Bożemu miłosierdziu i św. siostrze Faustynie.
 9. Dziękujemy za sprzątanie kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne.
 10. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia.
 11. Zmarł +Henryk Loewnau, l. 70, z ul. Gdańskiej. Pogrzeb odbędzie się we wtorek. Różaniec o godz. 10.30, Msza święta o godz. 11.00.