Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  XXIX Niedziela zwykła 22.10.2023

  1. W liturgii XXIX Niedziela zwykła obchodzona jako Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Przebiega pod hasłem: „Misje sercem Kościoła”. Naszą modlitwą wspieramy wszystkich misjonarzy, duchownych i świeckich, którzy ewangelizują, niosą pomoc, a polscy misjonarze są też ambasadorami naszego kraju na całym świecie.
  2. W tygodniu w liturgii:
    • sobota  – świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  3. Nabożeństwo różańcowe codziennie o godz. 17.30. Dzieci zapraszamy na dodatkowe nabożeństwo różańcowe we wtorek o godz. 16.30.
  4. Karteczki na wypominki za zmarłych są rozłożone w przedsionku kaplicy. Mniejsze na „zdrowaśki”, które będziemy odmawiali przed każdą Mszą świętą w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych. Większe na Msze święte zbiorowe, które odprawimy w Dzień Zaduszny. Wypominki możemy składać do skarbonki przy obrazie św. Józefa, na tacę, w zakrystii lub biurze parafialnym.
  5. Pierwsza Rodzinna Procesja Różańcowa ulicami Wejherowa odbędzie się w sobotę 28.10. Rozpoczęcie w kościele NMP Królowej o godz. 15.00, zakończenie Mszą świętą w Farze o godz. 17.30. Szczegóły na plakacie.
  6. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny”. W nim m.in. początek czteroodcinkowego cyklu przedstawiającego wizję Kościoła według każdej z czterech Ewangelii. Jest też „Mały Gość” dla dzieci.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne.
  8. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia.