Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.08.2018r

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

 1. W liturgii Kościoła: w poniedziałek - Wspomnienie św. Moniki,
  we wtorek - Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła,
  w środę - Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
 2. Spowiedź Św. w czasie wakacji codziennie 15 min. przed Mszą Św.
 3. Od przyszłej niedzieli – 2 września wracamy do starego porządku Mszy św. – niedzielna Msza św. wieczorna o godz. 18.00.
 4. 1 września odpust NNMP w Swarzewie. Z naszej Parafii wyruszy pielgrzymka piesza o godz.6.30 w towarzystwie orkiestry. Zapraszam do ofiarowania trudu drogi w naszych intencjach. Pielgrzymi idą na Mszę św. O godz.14.00 w Swarzewie.
 5. To już ostatni tydzień wakacji. Wkrótce – po wakacyjnej przerwie – dzieci i młodzież przystąpią do swoich zajęć szkolnych. Już dziś informujemy, że Msza św. z błogosławieństwem na nowy rok nauki dla dzieci i młodzieży w naszym kościele w poniedziałek, 3 września o godz.18.00. Spowiedź pół godz. przed Mszą św.
 6. Akcja Katolicka w Wejherowie (pod patronatem Świętego Jana Pawła II i Matki Bożej Wejherowskiej Uzdrowienia Chorych na duszy i na ciele) organizuje pielgrzymkę autokarem na spotkanie lednickie seniorów 1 września wczesnym rankiem: wyjazd jednodniowy, koszt 75,-zł. CHOĆ JEDEN RAZ W ŻYCIU TRZEBA I WARTO TO PRZEŻYĆ - najgoręcej zapraszamy w Roku Jubileuszu 100 – lecia Odzyskania Niepodległości Polski JESTEM MŁODY DUCHEM!
  Kontakt: Jola – 500-088-902; jolan57@wp.pl
 7. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w każdą sobotę o 10.00.
 8. Wolne intencje.
 9. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia w pracy bądź na urlopie.