Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXI Niedziela zwykła 23.08.2020

 1. W liturgii XXI Niedziela zwykła. Dziś przypada Europejski Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych. Naszą modlitwą otaczamy szczególnie ofiary nazizmu i komunizmu. Witamy i pozdrawiamy wszystkich gości oraz naszych parafian. Życzymy dobrego wypoczynku oraz potrzebnych sił dla pracujących. Zapraszamy do udziału we Mszy świętej w ciągu tygodnia.
 2. W liturgii Kościoła w tygodniu:
  • w poniedziałek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła
  • w środę – Uroczystość NMP Częstochowskiej
  • w czwartek – św. Moniki
  • w piątek – św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
  • w sobotę – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 3. Coroczna parafialna Piesza Pielgrzymka do Swarzewa odbędzie się w dniach 05 – 06 września. Bliższe informacje zostaną podane za tydzień.
 4. Po wakacyjnej przerwie ks. Krystian odwiedzi chorych w sobotę 29.08 przed południem.
 5. Parafia WNMP w Bolszewie w niedzielę 30.08 świętować będzie 70 – lecie swego powstania. Ojcowie Pijarzy zapraszają do udziału w transmitowanej przez TV Polonia Mszy świętej o godz. 13.00. Po uroczystości o godz. 15.30 rozpocznie się festyn w Artparku Bolszewo. W programie m.in. koncert zespołu „Arka Noego”. Szczegółowe informacje na plakacie wywieszonym w gablocie.
 6. Organizacja „Rycerze Kolumba” najbliższy piątek 28.08 organizuje zbiórkę krwi. Mobilny Krwiobus ustawiony będzie na Rynku przy Farze i dostępny w godz. 9.00 – 13.00. Zachęcamy do włączenia się w tę ważną i pożyteczną akcję. 
 7. Z tyłu kaplicy do nabycia prasa katolicka.

 

Dziękujemy za utrzymanie porządku w kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne. 

 

Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.