Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XX Niedziela zwykła 14.08.2022

 1. Dziś XX Niedziela zwykła. W okresie wakacyjnym witamy i pozdrawiamy wszystkich gości oraz naszych parafian. Życzymy dobrego wypoczynku oraz wszelkich sił dla tych, którzy pracują. Zapraszamy do udziału we Mszy świętej w ciągu tygodnia.
 2. W poniedziałek 15.08 Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Msze święte według porządku niedzielnego. Msza święta wieczorna o godz. 18.00. Podczas każdej Mszy świętej błogosławieństwo kwiatów, owoców i ziół. W naszej Ojczyźnie w tym dniu obchody 102. Rocznicy „Cudu nad Wisłą” – Bitwy Warszawskiej z roku 1920 oraz Święto Wojska Polskiego.
 3. W liturgii Kościoła w tygodniu:
  • w środę – św. Jacka, prezbitera
  • w sobotę – św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
 4. Nabożeństwo do św. Karola Boromeusza w środę 17.08 po Mszy świętej wieczornej. Zapraszamy do modlitwy w intencji całej parafii za wstawiennictwem naszego patrona.
 5. W sobotę 27.08 w godz. od 11 do 16.00. odbędzie się Festyn parafialny. W programie m.in. pokazy strażackie, występ orkiestry góralskiej, karaoke, zabawy dla dzieci. Szczegóły podamy za tydzień, a już dziś wszystkich serdecznie zapraszamy.
 6. Dziś Ksiądz Proboszcz bierze udział w ostatnim etapie pieszej pielgrzymki na Jasną Górę. Jutro przewodniczy odpustowi ku czci WNMP na Kalwarii Wejherowskiej o godz. 10.00.
 7. W dniach 23.09 – 03.10 Parafia w Bolszewie organizuje pielgrzymkę do Włoch. W programie m.in. udział w uroczystościach ku czci św. Michała Archanioła w grocie objawień na Gargano. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Ojcem Proboszczem.
 8. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny” z kolejną płytą CD z cyklu „Biblia Audio”.
 9. Dziękujemy za sprzątanie kaplicy oraz wsparcie duchowe i materialne. Dziś szczególnie za ofiary złożone na tacę inwestycyjną.
 10. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia.