Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI niedziela zwykła 17.02.2019 r.

 1. W liturgii Kościoła:
  w piątek - Święto katedry św. Piotra Apostoła, 
  w sobotę - Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
 2. Rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Pamiętajmy jednak, że nie ma wolnego od Mszy św. niedzielnej i codziennej modlitwy.
 3. Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci ze scholi oraz ministrantów chcących uczestniczyć we wspólnym wyjeździe modlitewno-integracyjnym 15 czerwca odbędzie się w niedzielę, 24 lutego po Mszy św. o godz. 11.00.
 4. Zachęcamy do wzięcia DZISIAJ udziału w wyborach do rady osiedla.
  Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeniowej.
 5. Najbliższa Msza św. z uwielbieniem poprzez śpiew w pierwszy piątek marca (01.03) o 18.00, a całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w drugi piątek marca (08.03) po Mszy św. wieczornej.
 6. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer czasopisma Galilea, redagowanego przez znakomitego gdańskiego księdza biblistę, ks. dra Piotra Przyborka. W promocji z tym numerem otrzymamy również numer poprzedni, dotychczas niedostępny w naszej parafii. W bieżącym wydaniu m.in. mapka Ziemi Świętej i opis Jerycha.
 7. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w sobotę na 10:00. Gorąco zachęcamy do pomocy przy Parafii – jest wiele możliwości, aby wesprzeć naszą wspólnotę.
 8. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii. Zdjęcia z wnętrza kościoła są dostępne na stronie FB naszej parafii.
 9. Wolne intencje.
 10. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.