Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna 17.05.2020

  1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. W naszej Ojczyźnie dzisiejszy oraz jutrzejszy dzień to czas obchodów 100. Urodzin św. Jana Pawła II.  Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty telewizyjnej związanej z tą rocznicą. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. 
  2. W poniedziałek 18. Maja 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II. Zapraszamy do modlitwy w kaplicy oraz modlitwy osobistej za wstawiennictwem świętego papieża. Za jego pośrednictwem zawierzajmy Bogu intencje związane z aktualną sytuacją zdrowotną i gospodarczą.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę Dni Modlitw o urodzaje oraz za kraje głodujące.
  4. W piątek rozpoczyna się nowenna przed Zesłaniem Ducha Świętego. Będziemy ją łączyć z nabożeństwem majowym.
  5. Zapraszamy codziennie do udziału w Nabożeństwie majowym  o godz. 17.30 oraz w Nabożeństwie Różańcowym o godz. 20.30. 
  6. Spotkanie dla rodziców dzieci klas III, których uroczystość I Komunii świętej będzie miała miejsce we wrześniu lub przyszłym roku odbędzie się w poniedziałek o godz. 19.00. Dzieci oraz ich Rodziców polecamy modlitwie naszych parafian.
  7. Od dzisiaj, zgodnie z nowymi zasadami sanitarnymi, w naszej kaplicy może przebywać jednocześnie max 35 osób. Dodatkowo można także uczestniczyć w modlitwie na zewnątrz korzystając z ustawionych tam ławek.  
  8. Z tyłu kaplicy tygodnik „Gość Niedzielny” oraz dla dzieci „Mały Gość”.
  9. Naszym parafianom dziękujemy za wszelkie wyrazy troski i modlitwę, jak również ofiary przekazywane poprzez wpłaty dokonywane na konto parafialne.