Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna 09.05.2021

 1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W poniedziałek, wtorek i środę dni modlitw o urodzaje oraz za kraje głodujące. Od piątku do niedzieli uroczystości odpustowe na Kalwarii Wejherowskiej. W sobotę święcenia kapłańskie w Katedrze Oliwskiej. Naszą modlitwą otoczmy nowych kapłanów.
 2. W liturgii w tygodniu:
  • w piątek – święto św. Macieja Apostoła
 3. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30. W piątek początek nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego. Będziemy ją łączyć z nabożeństwem majowym. Serdecznie zapraszamy.
 4. W czwartek 13.05 przypada 10. rocznica powstania naszej parafii. Uroczystość rocznicową będziemy przeżywać w terminie późniejszym. Niech jednak ten tydzień będzie czasem modlitwy wdzięczności całej naszej parafialnej wspólnoty za wszelkie dobro duchowe i materialne. Zapraszamy do modlitwy szczególnie w sam dzień, który będzie pierwszym w tym roku Dniem Fatimskim. Po wieczornej Mszy świętej modlitwa różańcowa.
 5. Z racji 10. rocznicy powstania naszej parafii chcemy zorganizować wystawę oraz przygotować okolicznościowy album. Prosimy zatem o przekazywanie zdjęć, pamiątek czy też spisanych wspomnień. 
 6. Z tyłu kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny”.
 7. Dziękujemy za sprzątanie naszej kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne. Dziś szczególnie za tacę inwestycyjną.
 8. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.
 9. Zmarł +Michał Bieszk, l.33 z ul. Fenikowskiego. Pogrzeb odbędzie się w parafii w Choczewie.