Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VI Niedziela Wielkanocna 05.05.2024

 1. Dziś VI Niedziela Wielkanocna. W intencji maturzystów będziemy modlić się podczas Mszy świętej o godz. 18.00. Różaniec Męski o godz. 19.00. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W poniedziałek, wtorek i środę dni modlitw o urodzaje orazza kraje głodujące. Od piątku do niedzieli uroczystości odpustowe na Kalwarii Wejherowskiej. Szczegóły na plakacie.
 2. W liturgii Kościoła:
  • poniedziałek – świętych Apostołów Filipa i Jakuba
  • środa – św. Stanisława, biskupa i męczennika, Głównego Patrona Polski
 3. Uroczystość I Komunii świętej dzieci klas III obędzie się w najbliższą sobotę 11.05 o godz. 11.00 w naszym nowym kościele. Spowiedź dla dzieci oraz rodziców w piątek 10.05 od godz. 16.30. Dzieci polecamy modlitwie naszych parafian.
 4. Rocznicę I Komunii świętej dzieci klas IV będziemy przeżywać w niedzielę 19.05 podczas Mszy świętej o godz. 11.00. Spowiedź dla dzieci oraz próba przed tą uroczystością w piątek 17.05 o godz. 16.00.
 5. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30. W ramach nabożeństwa rozważania o św. Wojciechu z racji trwającej w naszej Archidiecezji peregrynacji relikwii naszego patrona. W piątek początek  nowenny przed Zesłaniem Ducha Świętego. Będziemy ją łączyć z nabożeństwem majowym. Serdecznie zapraszamy.
 6. W maju spowiedź w dni powszednie rano przed Mszą świętą, wieczorem przed nabożeństwem majowym.
 7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę 08.05 po Mszy świętej wieczornej. Zatrzymamy się nad pierwszą częścią 9. Rozdziału Ewangelii św. Łukasza.
 8. Msza święta oraz spotkanie dla młodzieży klas VIII, która w przyszłym roku przystąpi do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 12.05 o godz. 18.00.
 9. W dniach 26 – 29 września organizujemy autokarową pielgrzymkę do Wilna. Szczegółowe informacje podamy za tydzień.
 10. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny”. W nim m.in. o naszych świętych – filarach polskiej maryjności.
 11. Dziękujemy za sprzątanie kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne.