Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V Niedziela Wielkiego Postu 21.03.2021

  1. Dziś V Niedziela Wielkiego Postu. Za tydzień Niedziela Palmowa, która rozpoczyna Wielki Tydzień. Przed Mszą świętą będzie można nabyć palmy przygotowane przez dzieci ze scholi oraz ich rodziców. Złożone ofiary przeznaczone będą na działalność naszej scholi.
  2. W czwartek 25.03 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W tym dniu będzie możliwość przystąpienia do Duchowej Adopcji. Osoby, które chciałby podjąć to dzieło zapraszamy do zakrystii przed Mszą świętą.
  3. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa w każdy piątek dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30. W niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Kazania głosi o. Marek Janus, franciszkanin, proboszcz parafii klasztornej.
  4. Dodatkowa spowiedź w tym tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 17.00 – 19.00.
  5. Zachęcamy do przynoszenia produktów żywnościowych oraz środków czystości dla osób potrzebujących z naszej parafii. Dary, z których przygotujemy wielkanocne paczki, możemy składać w ciągu dnia w przedsionku naszej kaplicy.
  6. Do skarbonki można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  7. Z tyłu kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny” oraz „Galilea” poświęcona Jezioru Galilejskiemu.
  8. Dziękujemy za sprzątanie naszej kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne.
  9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.