Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Zesłania Ducha Świętego 28.05.2023

 1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Od jutra w liturgii rozpoczyna się okres zwykły. Za tydzień Niedziela Trójcy Świętej, która kończy czas wielkanocnej spowiedzi i komunii świętej. W sobotę i niedzielę uroczystości odpustowe na Kalwarii Wejherowskiej. Szczegóły na plakacie.
 2. W liturgii Kościoła w tygodniu:
  • poniedziałek – święto NMP Matki Kościoła
  • środa - święto Nawiedzenia NMP
  • czwartek – święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  • sobota – św. Karola i Towarzyszy, męczenników z Ugandy
 3. Od przyszłej niedzieli 04.06 przez trzy kolejne miesiące niedzielna wieczorna Msza święta o godz. 20.00. Nie będzie Mszy świętej o godz. 18.
 4. W środę po raz ostatni nabożeństwo majowe o godz. 17.30. Od czwartku 01.06 nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie po Mszy świętej wieczornej.
 5. W czwartek 01.06 Dzień Dziecka. Podczas Mszy świętej porannej oraz wieczornej otoczymy modlitwą wszystkie dzieci naszej parafii.
 6. W tym tygodniu pierwsze eucharystyczne dni miesiąca.
 7. W I czwartek Nabożeństwo Godziny Świętej po Mszy świętej wieczornej do godziny 19.30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi.
 8. W I piątek Msza święta dla dzieci o godz. 16.30. Po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, a następnie nocna adoracja, którą zakończymy w I sobotę nabożeństwem i Mszą świętą ku czci Niepokalanego Serca Maryi o godz. 8.00. Spowiedź w piątek od godz. 16.00.
 9. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny”.
 10. Dziękujemy za sprzątanie kaplicy oraz wsparcie duchowe i materialne.
 11. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia.