Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego 16.05.2021

  1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Chrystus wstępujący do nieba nie zostawia nas samych, a zarazem ukazuje cel naszej ziemskiej wędrówki. Za tydzień Niedziela Zesłania Ducha Świętego, która kończy liturgiczny czas wielkanocny.
  2. Do Niedzieli Trójcy Świętej przypadającej 30 maja trwa czas wielkanocnej spowiedzi i komunii świętej. Przypominamy o tym obowiązku wynikającym z przykazań kościelnych. Spowiedź w dni powszednie rano przed Mszą świętą, wieczorem w godz. 17.00 – 17.30. W niedzielę podczas każdej Mszy świętej.
  3. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30. Nabożeństwo łączymy z Nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego. Zapraszamy.
  4. Nabożeństwo do św. Karola Boromeusza w poniedziałek 17.05 po Mszy świętej wieczornej. Zapraszamy do modlitwy w intencji całej parafii za wstawiennictwem naszego patrona.
  5. W minionym tygodniu na kopule nowego kościoła zostało zamontowanych osiem okien. Jedno z nich (dolne nad głównym wejściem) zostało sfinansowane przez jedną z rodzin naszej parafii. Za to wsparcie serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za indywidualne wpłaty na całość tej inwestycji. Aktualna pozostaje prośba o sfinansowanie pozostałych okien. Polecamy to możliwości i ofiarności naszych Parafian.
  6. Z tyłu kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny”.
  7. Dziękujemy za sprzątanie naszej kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne. 
  8. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.