Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 04.04.2021

  1. Życzenia wielkanocne - Pierwsi świadkowie pustego grobu Pana usłyszeli słowa: „ Nie bójcie się”. To wezwanie niech dziś dotrze do każdego z nas. Niech stanie się ono zaproszeniem do ufności i odwagi w wyznawaniu wiary. Zmartwychwstały Chrystus jest pośród nas. Niech On nas prowadzi i umacnia. Wlewa w nasze serca nadzieję na nowe i lepsze życie. Tu na ziemi i kiedyś w niebie. Życzymy pełnych pokoju i radości Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Wesołego „Alleluja”
  2. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - Msza święta Rezurekcyjna o godz. 6.00. Pozostałe Msze święte według porządku niedzielnego od godz. 9.30.
  3. Poniedziałek Wielkanocny – Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. Niedziela Zmartwychwstania rozpoczyna Oktawę wielkanocną czyli osiem dni, które obchodzi się jako uroczystość na cześć Zmartwychwstałego Pana. Z tej też racji nie obowiązuję post piątkowy.
  5. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Trwa nowenna przed tą uroczystością. Do soboty włącznie każdego dnia przed Mszą świętą wieczorną odmawiamy Koronkę do Miłosierdzia Bożego. 
  6. W najbliższy piątek 09.04 comiesięczna nocna adoracja Najświętszego Sakramentu. Rozpoczęcie po Mszy świętej wieczornej wspólnym uwielbieniem, zakończenie Mszą świętą o godz. 8.00 w sobotę.
  7. Wszystkim, którzy przygotowali kaplicę i liturgię na czas Triduum Paschalnego serdecznie dziękujemy. Osobne podziękowania składamy pani Dorocie oraz Jej rodzinie za przygotowanie Grobu Pańskiego.