Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 09.01.2022

  1. Dziś Niedziela Chrztu Pańskiego. Święto stanowi okazję do wspomnienia naszego chrztu i do wdzięczności za wspólnotę Kościoła, do której zostaliśmy włączeni. Obecna niedziela kończy liturgiczny czas Bożego Narodzenia. Tradycyjnie jednak świąteczny wystrój oraz śpiew kolęd będą z nami do Święta Ofiarowania Pańskiego 02.02.
  2. Wraz z 31.12.2021 roku jako parafia zakończyliśmy współpracę z Panem Organistą Piotrem Leszczyńskim. Panu Piotrowi bardzo dziękujemy za ponad ośmioletnią posługę w naszej wspólnocie. Dziękujemy za granie i przewodniczenie śpiewom liturgicznym. Dziękujemy za wszelką pomoc przy organizacji rożnych wydarzeń parafialnych. Nade wszystko za założenie i prowadzenie naszej „Scholii Karola”, która w niedługim czasie wznowi swoją działalność. Panu Piotrowi życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask w życiu zawodowym oraz rodzinnym.
  3. Trwa wizyta duszpasterska. Odwiedzamy rodziny, które wcześniej zgłosiły chęć przyjęcia kolędy. Plan kolędy jest wywieszony w gablocie oraz dostępny na stronie internetowej parafii. Kolęda od poniedziałku do piątku od godz. 17.00, w sobotę od godz. 11.
  4. Do nabycia „Gość Niedzielny”.
  5. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne.
  6. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.
  7. Zmarł +Wiesław Duda, l. 73 z ul. Dzięcielskiego. Pogrzeb odbędzie się we wtorek