Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrystusa Króla 26.11.2023

  1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla, ostatnia w roku liturgicznym. Za tydzień I Niedziela Adwentu rozpoczynająca nowy rok kościelny.
  2. W liturgii w ciągu tygodnia:
    • czwartek – św. Andrzeja, Apostoła
  3. W I piątek miesiąca Msza święta dla dzieci o godz. 16.30. Po Mszy świętej o godz. 18.00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, następnie wspólne uwielbienie i nocna adoracja do godz. 8.00 w I sobotę zakończona nabożeństwem oraz Mszą świętą ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Spowiedź w piątek od godz. 16.00.
  4. Za tydzień w niedzielę 03.12 w naszej parafii gościć będziemy ks. Jana Uchwata, Ojca Duchownego Gdańskiego Seminarium Duchownego. Ksiądz Jan będzie głosił kazania podczas każdej Mszy świętej, a taca przeznaczona będzie na potrzeby naszego seminarium.
  5. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny”. W nim mi.in. i ty, co łączy, a co różni Kościoły katolicki i prawosławny. Do tygodnika dołączony jest również kalendarz na rok 2024 poświęcony Apostołom.
  6. Dziękujemy za sprzątanie kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne., dziś szczególnie za ofiary zebrane na tacę inwestycyjną.
  7. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny, rocznice i jubileusze składamy najlepsze życzenia.