Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE Niedziela Chrystusa Króla 21.11.2021

 1. Dziś Niedziela Chrystusa Króla, ostatnia w roku liturgicznym. Za tydzień I Niedziela Adwentu rozpoczynająca nowy rok kościelny.
 2. W liturgii w ciągu tygodnia:
  • w poniedziałek - św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki muzyki kościelnej
  • w środę – św. Andrzeja i Towarzyszy, męczenników wietnamskich
 3. Za tydzień rozpoczną się pierwsze w naszej parafii misje święte, które poprowadzą Misjonarze Oblaci z Poznania. Początek w niedzielę 28.11 (nauka także w sobotę 27.11 o godz. 18.00), zakończenie w niedzielę 05.12. Wydrukowany plan misji rozdają nasi ministranci. Prosimy o zabranie go do swoich domów, jak również dla nieobecnych dziś sąsiadów. Plan dostępny jest też na naszej stronie internetowej. W ramach bezpośredniego przygotowania do misji od poniedziałku do piątku po Mszy świętej wieczornej nabożeństwo oczekiwania przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 4. Dziś zbiórka do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej. Zebrane środki zostaną przeznaczone – za pośrednictwem Caritas Polska – na finansowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych podczas kryzysu migracyjnego oraz na proces integracji uchodźców, którzy zdecydują się pozostać w Polsce.
 5. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny”.
 6. Dziękujemy za utrzymanie porządku w kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne.
 7. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.