Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE IV Niedziela Wielkiego Postu 19.03.2023

 1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu zwana Niedzielą Laetare czyli Niedzielą Radości. W połowie Wielkiego Postu wzbudźmy w sobie radość na drodze ku Wielkanocy poprzez trwanie w trudzie przemiany serc i w naszych postanowieniach.
 2. W naszej parafii będziemy dziś gościć Księdza Biskupa Piotra Przyborka, który podczas Mszy świętej o godz. 14.00 udzieli naszej młodzieży Sakramentu Bierzmowania. Młodzież, świadków bierzmowania oraz rodziców polecamy modlitwie naszych parafian.
 3. W poniedziałek 20.03 przypada liturgiczna Uroczystość św. Józefa. Podczas Mszy świętej o godz. 8.00 oraz 18.00 modlić będziemy się za cały Kościół powszechny, a szczególnie wszystkich mężów i ojców.
 4. W sobotę 25.03 Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. To Dzień Świętości Życia oraz Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Osoby, które chciałby podjąć dzieło duchowej adopcji zapraszamy do zakrystii przed Mszą świętą o godz. 8.00.
 5. Droga Krzyżowa w piątek dla dorosłych po Mszy świętej o godz. 8.00, dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30. Kazania pasyjne w piątek podczas Mszy świętej wieczornej. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy świętej o godz. 8.00.
 6. Już dziś zapraszamy do uczestnictwa w ulicznej Drodze Krzyżowej, która odbędzie się w piątek 31.03. Rozpoczęcie Mszą świętą wieczorną w Parafii NMP Królowej, zakończenie przy krzyżu misyjnym naszej parafii.
 7. Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek w Wejherowie zaprasza rodziców, dzieci i młodzież na dzień otwarty w sobotę 25.03. Szczegóły na plakacie oraz stronie internetowej szkoły.
 8. W gablocie na plakatach informacje dotyczące Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
 9. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny” i „Mały Gość” dla dzieci oraz kwartalnik „Galilea” poświęcony ewangelicznym przypowieściom.
 10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne.
 11. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.