Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE III Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2023

 1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu. Dziękując Bogu za czas rekolekcji trwajmy w naszych postanowieniach i duchowym przeżywaniu czasu Wielkiego Postu.
 2. W poniedziałek 13.03 10. rocznica wyboru papieża Franciszka. Modlimy się o wszelkie dary duchowe oraz siły fizyczne dla Ojca świętego.
 3. Uroczystość Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży odbędzie się w najbliższą niedzielę 19.03. Sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej udzieli Ksiądz Biskup Piotr Przyborek podczas Mszy świętej o godz. 14.00. Młodzież, świadków bierzmowania oraz rodziców polecamy modlitwie naszych parafian.
 4. Nabożeństwo do św. Karola Boromeusza w piątek 17.03 po Mszy świętej wieczornej. Zapraszamy do modlitwy w intencji całej naszej parafii oraz wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców.
 5. Droga Krzyżowa w piątek dla dorosłych po Mszy świętej o godz. 8.00, dla dzieci o godz. 16.30, dla dorosłych i młodzieży o godz. 17.30. Kazania pasyjne w piątek podczas Mszy świętej wieczornej. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy świętej o godz. 8.00.
 6. W gablocie na plakatach informacje dotyczące Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.
 7. Dyrektor SP Nr 5 w Wejherowie informuje, że trwa rekrutacja dzieci do oddziału przedszkolnego oraz kandydatów do klasy pierwszej na rok szkolny 2023/24. Stosowne dokumenty można złożyć w sekretariacie szkoły lub w formie elektronicznej. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej szkoły.
 8. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny”.
 9. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne.
 10. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.
 11. Zmarł +Paweł Rutkowski, l. 73 z ul. Gryfa Pom. Pogrzeb odbył się w czwartek.