Przeskocz do treści

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego 16.04.2023

  1. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. To Święto patronalne Caritas i początek, obchodzonego co roku, Tygodnia Miłosierdzia. Ofiarą do puszek możemy wesprzeć odbudowę zniszczonej w pożarze placówki Caritas w Krzywym Kole na Żuławach. Ulotki informacyjne o placówce znajdują się w przedsionku kaplicy.

  2. Dziękujemy za ofiary zebrane głównie przez nasze dzieci do skarbonek w ramach Jałmużny Wielkopostnej. Zebrano łącznie 1.090 zł, a ofiary te przeznaczymy na zakup produktów dla potrzebujących rodzin z naszej parafii.

  3. W przyszłą niedzielę w ramach akcji Pola Nadziei na Pomorzu zbiórka do puszek na wsparcie hospicjów prowadzona przez woluntariuszy.

  4. Nabożeństwo do św. Karola Boromeusza w poniedziałek 17.04 po Mszy świętej wieczornej. Zapraszamy do modlitwy w intencji całej naszej parafii oraz wszystkich dobroczyńców i ofiarodawców.

  5. Kolejny Wieczór Modlitwy Młodych pod hasłem „Wieje dobry wiatr” odbędzie się w Gdyni w najbliższy piątek 21.04. Wyjazd z Wejherowa o godz. 18.00. Zgłoszenia u ks. Krystiana.

  6. Pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się w niedzielę 23.04 o godz. 17.30.

  7. W przedsionku kaplicy do nabycia „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość”.

  8. Dziękujemy za sprzątanie naszej kaplicy oraz wszelkie wsparcie duchowe i materialne.

  9. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu swoje imieniny, urodziny i rocznice składamy najlepsze życzenia.

  10. Zmarła +Jolanta Jaskulke, l. 63 z ul. Fenikowskiego. Pogrzeb we wtorek.