Przeskocz do treści

 1. Dziś przypada Niedziela Palmowa – Niedziela Męki Pańskiej. Kościół obchodzi pamiątkę uroczystego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Prawdę o tych wydarzeniach wspominamy dzisiaj przez poświęcenie palm. Rozpoczynamy Wielki Tydzień. Według tradycji katolickiej w tym dniu wierni przynoszą do kościołów palmy wielkanocne przygotowywane z gałązek wierzby (choć może być również pleciona z suszonych traw i kwiatów) symbolizującej zmartwychwstanie i nieśmiertelność duszy. Palmy są często przyozdabiane m.in. kwiatami i wstążkami.
  Dzisiaj od godz. 10.00 w naszej parafii odbędą się miejskie i diecezjalne uroczystości związane z Niedzielą Palmową, przewodniczyć im będzie ks. abp Sławoj Leszek Głódź. Zaczynamy na rondzie przy ul. Patoka. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.30.
 2. Zapraszamy na przeżywanie Triduum Paschalnego – Wielkiego Czwartku, Wielkiego Piątku i Wielkiej Soboty oraz radości Zmartwychwstania.
 3. Wielki Czwartek – pamiątka ustanowienia sakramentu kapłaństwa i Eucharystii.
  Msza św. Wieczerzy Pańskiej o 19:00, a po niej adoracja Pana Jezusa w Ciemnicy do 23.00.
 4. Wielki Piątek – dzień upamiętniający Mękę i Śmierć Pana Jezusa na krzyżu. Obowiązuje post ścisły. Adoracja od godziny 8.00. Koronka do Miłosierdzia o godz.15.00. Droga krzyżowa o 18.30. Liturgia Męki Pańskiej z adoracją krzyża o 19:00. Po liturgii adoracja Pana Jezusa w Grobie Pańskim do 23.00. Śpiewamy trzy części Gorzkich Żali.
 5. Wielka Sobota – adoracja Pana Jezusa w Grobie od 8.00. Święcenie pokarmów od godz. 9.00 co pół godziny do 14.00. Po 14.00 sprzątanie kaplicy. Poświęcenie pokarmów po południu tylko o godz.17.00 i 17.30. Przynosimy w ofierze skarbonki z Jałmużną Wielkopostną. Msza święta Wigilii Paschalnej o 19:00. Przynosimy ze sobą świece.
 6. Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego
  a. Msza Święta Rezurekcyjna z procesją o godz.6.00 – będzie orkiestra.
  b. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Pozostałe Msze św. o godz. 9:30 , 11.00 , 12.30 i 18.00.
  c. W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. wg porządku niedzielnego.
 7. W tym tygodniu słuchamy spowiedzi świętej: w poniedziałek , wtorek i środę od 17.00 do 19.00.
 8. Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego składamy do skarbonki pod chórem. Paczki z żywnością i środkami czystości przynosimy do biura parafialnego.
 9. Dziś taca inwestycyjna, Bóg zapłać za wszystkie ofiary.
 10. Życzymy dobrego Wielkiego Tygodnia i bogatych przeżyć duchowych Triduum Paschalnego.

 1. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach: 
  w piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:45 i dla dorosłych o godz.17:30; 
  w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i modlitwą Lamentacji o godz. 17:00. 
  Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
 2. Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w najbliższy piątek (12.04) po Mszy św. wieczornej. Zapisy na kartce z tyłu kościoła.
 3. Są do nabycia paschaliki Caritasu, można też wziąć skarbonki na Jałmużnę Wielkopostną. Wypełnione skarbonki przynosimy w Wielką Sobotę podczas święcenia pokarmów.
 4. Grupa charytatywna im. Św. Matki Teresy z Kalkuty organizuje zbiórkę żywności i środków czystości dla najbardziej potrzebujących i samotnych. Dary przynosimy do zakrystii.
 5. Nasza schola rozprowadza dzisiaj palmy wielkanocne, dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu dzieci do Gietrzwałdu, Giżycka i Wilczego Szańca.
 6. Najmłodsi członkowie scholi zdobyli nagrodę i wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Muzyka jest dobra na wszystko”, który odbył się w Rumi.
 7. Spowiedź wielkanocna w naszej parafii w piątek, 12 kwietnia, od 16 do 18.
 8. Pierwsza spowiedź św. dzieci komunijnych w sobotę, 13 kwietnia. Dzieci przynoszą świece (najlepiej od chrztu św., z osłonką), które zostaną poświęcone. Przychodzimy na 8.45, spowiedź od 9.00 do 10.00.
 9. Za tydzień Niedziela Palmowa. Jest to święto chrześcijańskie upamiętniające przybycie Jezusa Chrystusa do Jerozolimy. Rozpoczyna ona Wielki Tydzień. Według tradycji katolickiej w tym dniu wierni przynoszą do kościołów palmy wielkanocne przygotowywane z gałązek wierzby (choć może być również pleciona z suszonych traw i kwiatów) symbolizującej zmartwychwstanie i nieśmiertelność duszy. Palmy są często przyozdabiane m.in. kwiatami i wstążkami. Tego dnia od godz. 10.00 w naszej parafii odbędą się miejskie i diecezjalne uroczystości związane z Niedzielą Palmową, przewodniczyć im będzie ks. abp Sławoj Leszek Głódź. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.30. Zaczynamy na rondzie przy ul. Patoka.
 10. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. 
 11. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Prosimy o mobilizację w sobotę na 10:00. 
 12. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.
 13. Wolne intencje. 
 14. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.

 1. Dzisiaj mamy IV Niedzielę Wielkiego Postu, która zwana jest niedzielą radości - Laetare. W tradycji rzymskiej jest to "niedziela róż", ponieważ w tym dniu obdarowywano się pierwszymi kwiatami zakwitających róż, a Ojciec św. poświęcał złotą różę, którą ofiarowywał osobie zasłużonej dla Kościoła. Stąd w liturgii różowy kolor szat. Kolor różowy to fiolet zmieszany z bielą – oznacza radość pośród pokuty, chwilę wytchnienia podczas utrapienia.
 2. Bóg zapłać wszystkim, którzy uczestniczyli w rekolekcjach parafialnych.
 3. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach: 
  w piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:45 i dla dorosłych o godz.17:30; 
  w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i modlitwą Lamentacji o godz. 17:00. 
  Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
 4. Plansze z codziennymi zadaniami wielkopostnymi, ćwiczącymi naszą wolę i uczącymi miłości bliźniego są rozłożone z tyłu kościoła (karta na kwiecień).
 5. W biurze parafialnym są do nabycia paschaliki Caritasu, a z tyłu kościoła rozłożone są skarbonki na Jałmużnę Wielkopostną. Zachęcamy do wsparcia potrzebujących. Wypełnione skarbonki przynosimy w Wielką Sobotę podczas święcenia pokarmów.
 6. Najbliższa Msza św. z uwielbieniem poprzez śpiew w pierwszy piątek kwietnia (05.04) o 18.00, a całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w drugi piątek kwietnia (12.04) po Mszy św. wieczornej.
 7. Nasza schola za tydzień będzie rozprowadzać palmy wielkanocne, dochód będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu do Gietrzwałdu, Giżycka i Wilczego Szańca.
 8. Grupa charytatywna im. Św. Matki Teresy z Kalkuty organizuje zbiórkę żywności i środków czystości dla najbardziej potrzebujących i samotnych. Przynosimy do zakrystii.
 9. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne: pierwszy czwartek, piątek, sobota miesiąca. Spowiedź św. w piątek od godz. 16:00. Chorych odwiedzimy w sobotę przed południem.
 10. 14 kwietnia w naszej parafii odbędą się miejskie i diecezjalne uroczystości związane z Niedzielą Palmową, przewodniczyć im będzie ks. abp Sławoj Leszek Głódź. Nie będzie Mszy św. o godz. 12.30.
 11. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. 
 12. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w sobotę na 10:00. 
 13. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii. 
 14. Wolne intencje. 
 15. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.

 1. W liturgii Kościoła: 
  w poniedziałek - Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
 2. Dzisiaj rozpoczynają się w Naszej Parafii Rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które będą trwać do 27 marca. Prowadzi ks. Paweł Nawrot, którego serdecznie witamy w naszej parafii. Zarezerwujmy sobie czas na tę chwilę zadumy. Plan rekolekcji znajdziemy w gablocie i na stronach parafii.
 3. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18:00 odbędzie się w kaplicy spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Uroczystości I Komunii Świętej.
 4. Jutro, 25 marca będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji dziecka poczętego a zagrożonego. Chętnych prosimy o zabranie świec.
 5. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach: 
  w piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:45 i dla dorosłych o godz.17:30; 
  w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i modlitwą Lamentacji o godz. 17:00. 
  Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
 6. W biurze parafialnym są do nabycia paschaliki Caritasu, a z tyłu kościoła rozłożone są skarbonki na Jałmużnę Wielkopostną. Zachęcamy do wsparcia potrzebujących. Wypełnione skarbonki przynosimy w Wielką Sobotę podczas święcenia pokarmów.
 7. Najbliższa Msza św. z uwielbieniem poprzez śpiew w pierwszy piątek kwietnia (05.04) o 18.00, a całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w drugi piątek kwietnia (12.04) po Mszy św. wieczornej.
 8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. 
 9. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w sobotę na 10:00. 
 10. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii. 
 11. Wolne intencje. 
 12. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli, owocnych rekolekcji i spokojnego tygodnia.

 1. Przeżywamy dziś Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Naszymi modlitwami otoczmy dziś misjonarki i misjonarzy, którzy ofiarnie głoszą Chrystusa w krajach misyjnych i przemieniają ludzkie serca, by były zdolne pokochać Pana. Módlmy się za całą naszą wspólnotę, nasze rodziny i nas samych, abyśmy odnowili w sobie świadomość, że wszyscy jesteśmy „uczniami-misjonarzami” i odpowiadamy za dzieła misyjne Kościoła. Zbiórka do puszek na misje.
 2. W liturgii Kościoła: 
  we wtorek - Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny.
 3. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach: 
  w piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:45 i dla dorosłych o godz.17:30; 
  w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i modlitwą Lamentacji o godz. 17:00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
 4. Plansze z codziennymi zadaniami wielkopostnymi, ćwiczącymi naszą wolę i uczącymi miłości bliźniego są rozłożone z tyłu kościoła (karta na marzec).
 5. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbędą się w dniach 24-27 marca. Będzie je prowadził ks. Paweł Nawrot z par. św. Maksymiliana Kolbego w Gdyni. Zarezerwujmy sobie czas na tę chwilę zadumy. Plan rekolekcji znajdziemy w gablocie i na stronach parafii.
 6. 25 marca będzie możliwość podjęcia Duchowej Adopcji dziecka poczętego a zagrożonego.
 7. W biurze parafialnym są do nabycia paschaliki Caritasu, a z tyłu kościoła rozłożone są skarbonki na Jałmużnę Wielkopostną. Zachęcamy do wsparcia potrzebujących poprzez te akcje. Wypełnione skarbonki przynosimy w Wielką Sobotę podczas święcenia pokarmów.
 8. Zmiana terminu bierzmowania – 14 maja, a nie 3 czerwca.
 9. 17 marca (dzisiaj) na Mszy Świętej o godzinie 11:00 nastąpi poświęcenie i wręczenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 10. W niedzielę, 24 marca 2019 r. po Mszy Św. o godz. 18:00 odbędzie się w kaplicy spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Uroczystości I Komunii Świętej.
 11. 44. Wejherowska Drużyna Harcerek „Ventus” zaprasza dziewczynki w wieku 10-15 lat na zbiórkę, aby dołączyć do drużyny, 23 marca o godz. 11:00 na placu Wejhera.
 12. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. 
 13. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w sobotę na 10:00. 
 14. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii. W minioną niedzielę głosiliśmy słowo Boże w parafii Św. Trójcy w Wejherowie i dzięki życzliwości ks. prał. Proboszcza Tadeusza Reszki oraz ofiarności tamtejszych parafian zebraliśmy 5770 zł.
 15. Wolne intencje.
 16. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.

 1. Po wesołych dniach karnawału, od Środy Popielcowej Kościół rozpoczął czas Wielkiego Postu. W tym czasie łaski chrześcijanin powinien skupić swoją uwagę na tym,
  co najważniejsze, a chodzi o nasze serca i sumienia. Potrzeba zrobić tam porządek,
  aby poprzez pokutę i nawrócenie dojść do prawdziwej radości i przeżyć tajemnice wielkanocne z pogłębioną wiarą.
 2. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach:
  w piątki Droga Krzyżowa: dla dzieci o godz. 16:45 i dla dorosłych o godz.17:30;
  w niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i modlitwą Lamentacji o godz. 17:00. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach można uzyskać odpust zupełny.
 3. Plansze z codziennymi zadaniami wielkopostnymi, ćwiczącymi naszą wolę i uczącymi miłości bliźniego są rozłożone z tyłu kościoła (karta na marzec).
 4. Rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbędą się w dniach 24-27 marca. Będzie je prowadził ks. Paweł Nawrot z par. św. Maksymiliana Kolbego w Gdyni. Zarezerwujmy sobie czas na tę chwilę zadumy.
 5. Zmiana terminu bierzmowania – 14 maja, a nie 3 czerwca.
 6. 17 marca (niedziela) na Mszy Świętej o godzinie 11:00 nastąpi poświęcenie i wręczenie książeczek do nabożeństwa dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 7. W niedzielę, 24 marca 2019 r. po Mszy Św. o godz. 18:00 odbędzie się w kaplicy spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do Uroczystości I Komunii Świętej.
 8. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.
 9. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w sobotę na 10:00. Gorąco zachęcamy do pomocy przy Parafii – jest wiele możliwości, aby wesprzeć naszą wspólnotę.
 10. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii.
  Dzisiaj taca inwestycyjna.
 11. Wolne intencje.
 12. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.
 

 1. W liturgii Kościoła:
  w poniedziałek - Święto św. Kazimierza, królewicza, 
  w środę – Środa Popielcowa.
 2. W środę, 6 marca 2019 r., przypada Środa Popielcowa. Rozpoczyna się okres
  Wielkiego Postu. Zapraszamy na Msze św. o godz. 8:00 , 17:00 , 18:00 i 19:00.
  Obrzęd posypania popiołem będzie w czasie każdej Mszy św.
 3. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły, tzn. osoby dorosłe od 18. do 60. roku życia mogą w tym dniu spożyć tylko jeden posiłek do syta. Natomiast młodzież i osoby starsze powinny zachować wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w nabożeństwach: - w piątki na Drogę Krzyżową: dzieci o godz. 16:45 i dorosłych – o godz.17:30. W niedziele Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym – o 17:00.
 5. Całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w drugi piątek marca (08.03)
  po Mszy św. wieczornej.
 6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania po wieczornej Mszy św.
 7. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.
 8. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w sobotę na 10:00. Gorąco zachęcamy do pomocy przy Parafii – jest wiele możliwości, aby wesprzeć naszą wspólnotę.
 9. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii.
  W najbliższą niedzielę taca inwestycyjna.
 10. Wolne intencje.
 11. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.

 1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w piątek od godz. 17:00. Chorych odwiedzimy w sobotę przed południem.
 2. Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci ze scholi oraz ministrantów chcących uczestniczyć we wspólnym wyjeździe modlitewno-integracyjnym 15 czerwca odbędzie się dzisiaj, w niedzielę, 24 lutego po Mszy św. o godz. 11.00.
 3. Najbliższa Msza św. z uwielbieniem poprzez śpiew w pierwszy piątek marca (01.03) o 18.00, a całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w drugi piątek marca (08.03) po Mszy św. wieczornej.
 4. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania już za tydzień po wieczornej Mszy św.
 5. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer czasopisma Galilea, redagowanego przez znakomitego gdańskiego księdza biblistę, ks. dr Piotra Przyborka.
  W promocji z tym numerem otrzymamy również numer poprzedni, dotychczas niedostępny w naszej parafii. W bieżącym wydaniu m.in. mapka Ziemi Świętej i opis Jerycha.
 6. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w sobotę na 10:00. Gorąco zachęcamy do pomocy przy Parafii – jest wiele możliwości, aby wesprzeć naszą wspólnotę.
 7. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii.
 8. Wolne intencje.
 9. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.

 1. W liturgii Kościoła:
  w piątek - Święto katedry św. Piotra Apostoła, 
  w sobotę - Wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
 2. Rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Pamiętajmy jednak, że nie ma wolnego od Mszy św. niedzielnej i codziennej modlitwy.
 3. Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci ze scholi oraz ministrantów chcących uczestniczyć we wspólnym wyjeździe modlitewno-integracyjnym 15 czerwca odbędzie się w niedzielę, 24 lutego po Mszy św. o godz. 11.00.
 4. Zachęcamy do wzięcia DZISIAJ udziału w wyborach do rady osiedla.
  Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeniowej.
 5. Najbliższa Msza św. z uwielbieniem poprzez śpiew w pierwszy piątek marca (01.03) o 18.00, a całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu w drugi piątek marca (08.03) po Mszy św. wieczornej.
 6. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej. Jest nowy numer czasopisma Galilea, redagowanego przez znakomitego gdańskiego księdza biblistę, ks. dra Piotra Przyborka. W promocji z tym numerem otrzymamy również numer poprzedni, dotychczas niedostępny w naszej parafii. W bieżącym wydaniu m.in. mapka Ziemi Świętej i opis Jerycha.
 7. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w sobotę na 10:00. Gorąco zachęcamy do pomocy przy Parafii – jest wiele możliwości, aby wesprzeć naszą wspólnotę.
 8. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii. Zdjęcia z wnętrza kościoła są dostępne na stronie FB naszej parafii.
 9. Wolne intencje.
 10. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.

 1. W liturgii Kościoła:
  w czwartek - Święto świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa - patronów Europy.
 2. W poniedziałek, 11 lutego 2019 r., we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzić będziemy XXVII Światowy Dzień Chorego. Tegoroczne orędzie papieskie zatytułowane zostało: „Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie” (Mt 10,8). Ustanowiony został przez papieża Jana Pawła II w dniu 13 maja 1992 roku – w 75. rocznicę objawień fatimskich. Celem obchodów jest objęcie modlitwą wszystkich cierpiących, zarówno duchowo,
  jak i fizycznie, i zwrócenie uwagi świata na ich potrzeby oraz dostrzeżenie tych, którzy zawodowo, bądź z potrzeby serca (jak rodziny czy wolontariusze) towarzyszą chorym i cierpiącym. Chorych z Naszej Parafii zapraszamy w poniedziałek na godz. 8.00 i 18:00 na Mszę świętą z sakramentem namaszczenia. Prosimy zorganizować transport dla chorych.
 3. Rozpoczęły się ferie zimowe dla dzieci i młodzieży. Pamiętajmy jednak, że nie ma ferii od Mszy św. niedzielnej i codziennej modlitwy.
 4. Zebranie organizacyjne dla rodziców dzieci ze scholi oraz ministrantów chcących uczestniczyć we wspólnym wyjeździe modlitewno-integracyjnym 15 czerwca odbędzie się w niedzielę, 24 lutego po Mszy św. o godz. 11.00.
 5. Zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach do rady osiedla. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeniowej.
 6. Zapraszamy do czytania prasy katolickiej.
 7. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym Kaplicę. Zapraszamy w sobotę na 10:00. Gorąco zachęcamy do pomocy przy Parafii – jest wiele możliwości, aby wesprzeć naszą wspólnotę.
 8. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom i modlącym się w intencji Naszej Parafii.
  W dzisiejszą niedzielę taca inwestycyjna.
 9. Wolne intencje.
 10. Parafia życzy wszystkim dobrej niedzieli i spokojnego tygodnia.